Meble na wymiar

Trafne rozwiązania, które sprawdzą się w życiu codziennym.

Meble, które bezgranicznie cieszą naszych klientów

Bogato zaprojektowane formy, starannie dobrane kolory oraz unikanie nadmiernie ozdobnych elementów razem tworzą atmosferę kojącej równowagi.

Meble do zabudowy

Nie boimy się wykonywać nietypowych zamówień. Możemy zabudować szafę na poddaszu, szafki pod schodami lub inne problematyczne dotąd wnęki. Jesteśmy w stanie optymalnie wykorzystać przestrzeń nawet w trudno dostępnych wnękach.

Meble łazienkowe

Zaprojektowane przez nas meble do łazienki maksymalnie wykorzystują dostępną przestrzeń. Na każdym etapie projektu, nieustannie dbamy o to, żeby łazienka była miejscem odprężenia oraz funkcjonalnym wnętrzem niezależnie od metrażu.

Szafki RTV, Regały

Wysoki regał na pokaźną ilość książek, ścianka lub szafka maskująca okablowanie od telewizora to dla nas nie problem. Dzięki niebanalnym rozwiązaniom, skupisz swoją uwagę na filmie, a nie irytującym dekoderze. Ty decydujesz, o strukturze mebla, wybierasz wzór lub kolor.

Meble na każdą kieszeń i dla każdego wnętrza

Nasze realizacje to połączenie niebywałego komfortu i wzorowego wyglądu.

Niespotykany design zaprojektowany z myślą tylko o Tobie

Doskonale wiemy, jak istotne jest odpowiednie wyposażenie pomieszczeń, dlatego zaprojektujemy dla Ciebie przyjazną strefę relaksu, spotkań z rodziną lub przechowywania. Tworzymy meble z utrzymaniem estetyki i funkcjonalności na najwyższym poziomie.

Sprawdź rozwiązania i materiały

Jesteśmy pewni, że nowe meble wprawią Cię w zachwyt!

Dzięki meblom stworzonym na wymiar specjalnie dla Twojego domu, poczujesz się wyjątkowo i we właściwym miejscu. W zależności od Twoich oczekiwań, zaprojektujemy nowoczesne, klasyczne lub eleganckie meble. Z ogromną radością projektujemy oryginalnie meble na wymiar.

Zobacz nasze realizacje

Meble na wymiar dedykowane
każdej przestrzeni

Nowoczesne meble na wymiar!

Nasz doświadczony zespół ściśle współpracuje z partnerami i klientami, aby realizować indywidualne aspiracje.